vrtulník T-REX 550E jako nový

Editovat/smazat/topovat »

vrtulník T-REX 550E jako nový

Cena:11 000 Kč
Datum vložení:13.03.2019 10:56
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Bejvl
Telefon:606525913

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, prodám T-REX 550E. V perfektním stavu v nejlepší formě. Jako nový, kompletně bez vulí, listy vyváženy. Instalováno oboustranné upgrade smykátko na vrtulce a Futaba gyro. Jinak všek originál combo Align. Nabízím primárně bez prijímače. Létán stylem - po celé obloze, předvedu v letu. Přidám 3x Zippy lipol 6s5000mAh (v ceně) s nalétanými cca 50 cykly (stav článku po nabití - viz fota.) a dále transportní obal vyztužený bambusovou konstrukcí. Žel, na tento koníček již nemám čas.

Galerie k inzerátu - vrtulník T-REX 550E jako nový

Odpovědět na inzerát vrtulník T-REX 550E jako nový

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK