Turnigy T9X - Open TX - možnost připojení k PC

Editovat/smazat/topovat »

Turnigy T9X - Open TX - možnost připojení k PC

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:15.07.2019 20:44
Kontaktní údaje: 
Jméno:Antonín Dvořák
Telefon:704822966

Odpovědět na inzerát »

Prodám Turnigy T9X. Mám dvě a tato nebyla používána venku, jen doma pro pokusy se servy na mixy dle návodů. Osobně jsem upravil na možnost pro připojení k PC dle návodů zde na fóru. Propojovací kabel neprodávám. Cena 1500 Kč je včetně zobrazeného panelu. Pro napájení je v ceně originální držák na 8 kusů baterií. Jinak doporučuji k napájení Li-Po Rhino 2620. Mohu dodat jiný typ letitých Li-Po, ale ty se nevejdou pod kryt. V případě potřeby mohu dodat i přijímač a serva na pokusy, ale toto již není v ceně 1500 Kč.

Galerie k inzerátu - Turnigy T9X - Open TX - možnost připojení k PC

Odpovědět na inzerát Turnigy T9X - Open TX - možnost připojení k PC

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK