Traxxas XO-1

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas XO-1

Cena:11 000 Kč
Datum vložení:13.04.2018 12:15
Okres:Liberec
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomas Balogh
Telefon:731854796

Odpovědět na inzerát »

Prodám nebo vyměním XO-1 s TSM za traxxas E-revo. Auto jelo celkově asi hodinu. Je to velmi rychlý vůz, dle nastavení prevodů jede až 170 km/h. S převodem 29/48 jsem naměřil 141 km/h. Auto bylo jen lehce odřeno o patník a ze spodu jsou rýhy od kamínků, je to běžné, bylo by asi třeba doladit geometrii což sám neumím, ale zájemci to mohu nechat nastavit v servisu. Auto předám zcela vyčištěno. Bez TSM a aku 11000, s TSM + 1300 a se staršími aku + 800. Více info a foto po tel. domluvě.

Galerie k inzerátu - Traxxas XO-1

Odpovědět na inzerát Traxxas XO-1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK