TRAXXAS X-MAXX 2 - tuning

Editovat/smazat/topovat »

TRAXXAS X-MAXX 2 - tuning

Cena:18 900 Kč
Datum vložení:03.01.2019 13:05
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaroslav Novák
Telefon:777338669

Odpovědět na inzerát »

Prodám nejbrutálnější elektro, které lze sehnat Traxxas X-Maxx 2. Obrovská velikost 1:5. Brutální pevnost. Extrémní výkon. Pohon 4x4. Tuning: - všechny šrouby vyměněny za nerezové - přední tlumiče vyměněny za nové s vyšší citlivostí - osvětlení přední (modré) a zadní (červené) - přikoupen bezdrátový bluetooth modul pro nastavení přes mobil - kastle zevnitř zpevněna sklolaminátem a potom vytvrzena ještě tvrdou pěnou - zapojení baterek konektorem XT-90 Náhradní díly: - dva originální tlumiče - jedno nové pneu - originální železné šrouby Na fotkách je velikostní srovnání s Traxxas Summit 1:8, aby jste prakticky viděli, jaké monstrum to je :-)

Galerie k inzerátu - TRAXXAS X-MAXX 2 - tuning

Odpovědět na inzerát TRAXXAS X-MAXX 2 - tuning

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK