Traxxas Slash Platinum 1:10 4WD VXL LCG PND

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas Slash Platinum 1:10 4WD VXL LCG PND

Cena:10 000 Kč
Datum vložení:17.09.2016 20:40
Kontaktní údaje: 
Jméno:Libor Vojtek
Telefon:604100365

Odpovědět na inzerát »

Prodám Traxxas Slash Platinum 1:10 4WD VXL LCG PND. Auto pořízeno cca před 2 roky (PC 14 000 KČ), ježděno pouze 1 rok. Oproti originálu je auto osazeno karoserií PL Ford F-150 (zevnitř podlepená, použitá ale stále funkční), PL disky s novými (2x jeté) pneumatikami PL Trencher a chladičem motoru se dvěma větráky. Auto má nové (2x jeté) celé šasi, hlavní plato, přední a zadní část šasi plus držáky nárazníků K autu přidám spoustu náhradních dílů: původní kola, PL disky náhradních kol bez offsetu, náhradní pružiny tlumičů, rameno přední nápravy, držáky nárazníků, širší hexy, tužší stabilizátory př. i zad. nápravy, větší pastorek, 3 poloosy s dvěma hřídelemi zadních kol, zavěšení zadních kol, základní nářadí, kluzná mezi nápravová spojka s hlavním ozubeným kolem (v autě je namontován diferenciál), teflonové podložky řízení, dvě nová ložiska přední nápravy, náhradní držák baterie, 2 náhradní hlavní ozubená kola. K auto mám původní krabici + všechny dokumenty (manuály, nálepky na karoserii apod.). Auto je vybaveno původní motorizací a prodávám jej bez vysílače a přijímače, tak jak jsem jej zakoupil. Rovněž k autu v ceně přidám 4 2S LiPo baterie: 1x Turnigy 4000 mAh (starší, 1x Turnigy 5000 mAh (starší), 1x Turnigy Nano-tech 5800 mAh (ROAR aproved, téměř nová), 1x Gens 5300 mAh (téměř nová). Auto bylo ježděno minimálně a s novými díly je téměř jako nové (výbavově ještě lepší), plně funkční. Důvod prodeje: auto už rok leží na poličce, nemám čas s ním jezdit.

Galerie k inzerátu - Traxxas Slash Platinum 1:10 4WD VXL LCG PND

Odpovědět na inzerát Traxxas Slash Platinum 1:10 4WD VXL LCG PND

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK