TRAXXAS SLASH 2WD 1:10 RTR

Editovat/smazat/topovat »

TRAXXAS SLASH 2WD 1:10 RTR

Cena:3 499 Kč
Datum vložení:12.05.2019 17:42
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dominik Gráf
Telefon:724425893

Odpovědět na inzerát »

Prodám Traxxas Slash 1:10 2WD RTR. Model je ježděn jen rekreačně sem tam do roka. Plně funkční. RC model ideální pro začátečníky: nejezdí šílenou rychlostí, má jednoduše koncipovaný podvozek pro usnadnění práce na něm a má kvalitní plastové díly (ne jako Himoto, kde se musí měnit celé zavěšení po prvním kotrmelci - vlastní zkušenost), takže vydrží i kdejaký náraz. Ošetřené a promazané ložiska. Regulátor XL-5 bez problémů, servo 2075 taky. Motor je vyměněný jelikož původní Titan se odporoučel asi po 10 baterkách.. Nyní je poháněn motorem 550 19T Thunder Tiger. K modelu přidám shock socks - chrániče tlumičů proti prachu a špíně, náhradní spur gear a sáček se základním nářadím k modelu. Nová převodová skříň. Slash má za sebou pár kotrmelců takže karoserie má vzadu na klasickém místě 2 prasklinky, a jeden prasklý nerf bar (s těmi jsem stejně poté už nejezdil, protože jen odírají barvu karoserie). Vyměněné rádio: původně 27Mhz - nyní 2.4Ghz AceRc Cougar PS3. Možno přidat i nabíječku na NiMh-NiCd baterie s nabíjecím proudem 0.5A/1A, kterou již nepoužívám (neodpovídají konektory TRX-Tamiya) Důvod prodeje: přesedlal jsem na Slash 4x4 a tenhle mi jen zabírá místo :) Pořizovací cena tohoto modelu: 6499,- Prodejní cena 3499,- K osobnímu odběru, nebo po domluvě možno zaslat poštou: cena dle sazebníku České Pošty.

Galerie k inzerátu - TRAXXAS SLASH 2WD 1:10 RTR

Odpovědět na inzerát TRAXXAS SLASH 2WD 1:10 RTR

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK