Traxxas REVO 3.3 2017 TSM TQi (zánovní)

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas REVO 3.3 2017 TSM TQi (zánovní)

Cena:12 900 Kč
Datum vložení:06.01.2018 11:47
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Tomeček
Telefon:732331599

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, prodám zánovní plně funkční Traxxas Revo 3.3 TSM TQi 2017. Auto je staré ani ne 2 měsíce! Jsou na něm vyjeté necelé 2 litry paliva (včetně záběhu motoru, takže všehovšudy má za sebou 3 rekreační ježdění) Záběh dělal známý, co se RC věnuje už pár let. Auto jede jak drak, vše je samozřejmě možné předvést při předání. Konektivita s Bluetooth funguje perfektně, odpadá potřeba mít infra teploměr. Záruka ještě skoro 2 roky. Prodám to komplet model tak jak to dostanete nové z obchodu + přidám 3 litry paliva a traxxas AC/DC adapter. (Bez toho nabijete baterie v Rx jedině přes autozásuvku) Cena setu: Auto + benzín + adaptér = 18 000,- Byl to pokus se znovu vrátit do tohoto koníčku, ale už to není nic pro mě. Upředňosťuji osobní předání. Není problém předvést, že je vše naprosto funkční.

Galerie k inzerátu - Traxxas REVO 3.3 2017 TSM TQi (zánovní)

Odpovědět na inzerát Traxxas REVO 3.3 2017 TSM TQi (zánovní)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK