TRAXXAS E-REVO 1:8 BRUSHLESS TSM TUNING

Editovat/smazat/topovat »

TRAXXAS E-REVO 1:8 BRUSHLESS TSM TUNING

Cena:13 990 Kč
Datum vložení:13.05.2018 21:22
Okres:Přerov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vít Juhász
Telefon:773873125

Odpovědět na inzerát »

Prodám zachovalý, kompletní model TRAXXAS E-REVO 1/8 (1/10) BRUSHLESS s vylepšenými tuningovými díly. Pohon E-Reva výkonným střídavým combem. Lze jezdit na 2-6S Lipo. Na motoru ventilátor. K autu nejnovější originální souprava Traxxas 2,4GHz s možností instalace Bluetooth modulu a funkcí TSM - stabilizace modelu za jízdy. (skvělá věc - dáte plný plyn a auto jede rovně. Vždy a všude. Intenzita této pomocné funkce lze nastavit na vysílači, nebo lze úplně vypnout) Velmi pevná Pro-Line karoserie v zářivé barvě - karoserie je i osvětlena. Oproti origu toto vylepšení: středový diferenciál, CVD poloosy Traxxas, stabilizátory (př. + z.), hliníkové díly podvozku Integy... Kola s disky ze Summita (větší stabilita) + ochranné kroužky. Vše je plně funkční, po celkové údržbě a kontrole. Prodám za 13990kč. Za příplatek možno s novými lipo bateriemi i nabíječkou.

Galerie k inzerátu - TRAXXAS E-REVO 1:8 BRUSHLESS TSM TUNING

Odpovědět na inzerát TRAXXAS E-REVO 1:8 BRUSHLESS TSM TUNING

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK