Trackstar batoh na záda na RC auto

Editovat/smazat/topovat »

Trackstar batoh na záda na RC auto

Cena:950 Kč
Datum vložení:31.05.2016 09:07
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:P. S.
Telefon:737508265

Odpovědět na inzerát »

Prodám Trackstar batoh na 1:8 nebo 1:10 auto. Dával jsem tam Slashe 4x4 s kufrem s nářadím, vrtulník vel. 120 s náhradními díly v krabici a ještě místo bylo. Dovnitř se s ním vejde ještě kufr s nářadím, náhradní kola apod. Do předních kapes se vejdou bez problémů dvě vysílačky. Do postraních 4 kapes dáte 16-20 baterek. Karton jsem dovnitř dal, aby batoh lépe držel tvar a zároveň funguje jako ochrana modelu. Batoh je pouze zaprášený, nepoškozený.

Galerie k inzerátu - Trackstar batoh na záda na RC auto

Odpovědět na inzerát Trackstar batoh na záda na RC auto

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK