TOP! DJI SPARK FLY MORE COMBO + baterie - SUPER C

Editovat/smazat/topovat »

TOP! DJI SPARK FLY MORE COMBO + baterie - SUPER C

TOP! DJI SPARK FLY MORE COMBO + baterie -  SUPER C
Cena:12 500 Kč
Datum vložení:09.01.2019 16:58
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Jiřík
Telefon:775714300

Odpovědět na inzerát »

TOP NABÍDKA: Prodám dron DJI Spark. Kupovaný v prosinci 2018. Létán minimálně. Dron byl přepnut do režimu FCC, takže doletí dál a má stabilnější kvalitu obrazu. Prodej obsahuje vše, co je v originálním balení + 1 baterku navíc. Prodávám tedy dron v FCC módu, 3 baterie, ovladač, brašna, krabice, nabíječka na tři baterie najednou, ochrana na vrtule + dvě sady náhradních vrtulí. Nový dron fly more combo se teď prodává za 16.999 Kč. Já ho prodám za 12.500 + baterie. Létán minimálně a kupovaný před měsícem. Dron mohu předvést. Veškeré doklady mám. Za jediný měsíc jsem šel s cenou hodně dolu. Důvod prodeje: Pořebuji peníze. Nejlépe Praha nebo Ústí nad Labem a okolí.. nebo se na místě dohodne. Volejte na 775 714 300. Za cenu 13000 můžete mít nového sparka v normální výbavě bez fly more combo. Tedy pouze 1 baterku, bez brašny, bez ochrany vrtulí, bez nabíječky na 3 baterie, bez krabice na dron, vrtule a drona.

Odpovědět na inzerát TOP! DJI SPARK FLY MORE COMBO + baterie - SUPER C

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK