Thunderbolt P - 47

Editovat/smazat/topovat »

Thunderbolt P - 47

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:08.06.2016 09:52
Okres:Semily
Kontaktní údaje: 
Jméno:Milan Ditz
Telefon:603574595

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC model letadla Thunderbolt P - 47. Letadlo bylo 2x ve vzduchu bez nehody. Je plně funkční bez úrazu.RC set obsahující sestavený model letounu P-47 Thunderbolt z EPP se střídavým motorem, osazeným RC vybavením, akumulátory, nabíječem, přijímačem s vestavěným 3-osým gyroskopem a vysílačem FMS F-4 2,4Ghz v módu 1. RC set obsahuje: nastříkané výlisky trupu, křídla a ocasních ploch s nainstalovaným motorem, regulátorem a servy, podvozek s koly, čtyřlistou vrtuli, maketu antény, kontaktní lepidlo na EPP pro stavbu a opravu bojových poškození, čtyřkanálový vysílač FMS F-4 2,4 GHz, čtyřkanálový přijímač se zabudovaným 3-osým gyrem, Li-poly akumulátor 7,4 V 1000 mAh, 12 V rychlonabíječ a obrázkový návod. Rozpětí [mm] 790 Délka [mm] 665 Hmotnost [g] 395 Ovládané funkce S,V,K(2),M Stavební náročnost S1 Model má vyměněnou originální 4-listou vrtuli ( malý tah ) za 2-listou ( GWS H oranž. ) Jinak vše originál a funguje. Žádný pád modelu nebyl!!

Galerie k inzerátu - Thunderbolt P - 47

Odpovědět na inzerát Thunderbolt P - 47

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK