Thunder Tiger EB 4 S2 4x4-Spalovací motor

Editovat/smazat/topovat »

Thunder Tiger EB 4 S2 4x4-Spalovací motor

Cena:0 Kč
Datum vložení:16.02.2014 02:40
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:No Name
Telefon:735 013 689

Odpovědět na inzerát »

Zdravím, chtěl bych prodat RC auto 4x4 na dálkové ovládání se spalovacím motorem. Jedná se o auto Thunder Tiger EB 4 S2. Auto je jeté celkem půl roku. Jezdi na nitrované 10% palivo.(přidám k autu +- 2L paliva v hodnotě 400,-) K autu mám krabici +veškeré doklady a ostatní věci jako jsou vymezovací podložky a různé drobné díly. Auto v TOP stavu! Pouze kosmetické oděrky na podvozku (nic velkého). Prodávám z důvodu, že už na něj nemám čas a zbytečně mi stojí doma. K autu přidám nabíjecí baterii (dokupovaná, stála 690,-+nabíječku) dále žhavítko na svíčku společně s nabíječkou a popřípadě i nabíjecí baterie do ovladače (8KS=5Ks úplně nových, 1x použitých. Stály 459,- doklad samozřejmostí)+nabíječku k ovladači. Celkem mě auto vyšlo na necelých 11 tis. Nyní cenu nabídněte! Inzerát platí do smazání. Více informací a fotek emailem.

Galerie k inzerátu - Thunder Tiger EB 4 S2 4x4-Spalovací motor

Odpovědět na inzerát Thunder Tiger EB 4 S2 4x4-Spalovací motor

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK