Telemetry box - 2,4GHz FASST Test

Editovat/smazat/topovat »

Telemetry box - 2,4GHz FASST Test

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:04.12.2015 14:38
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:jiri franc
Telefon:602 224 066

Odpovědět na inzerát »

Prodam Telemetrický Box robbe-Futaba přijímá telemetrická data FASSTest®. z modelu. Telemetrický box přijímá signály všech přijímacu s integrovaným telemetrickým vysílačem.Například R7008SB a R6308SBT. Telemetrický box je rovněž vhodný pro dodatečnou konverzi stávajících souprav FASST na telemetrii (v modelu se však musí použít přijímače R6308SBT). Rovnež použitelný jako paralelní indikační a zobrazovací přístroj u telemetrických souprav FASSTes®t.Pomoci integrované zdířky USB je možné přístroj atualizovat.

Galerie k inzerátu - Telemetry box - 2,4GHz FASST Test

Odpovědět na inzerát Telemetry box - 2,4GHz FASST Test

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK