Team Losi Racing 22SCT 3.0 - stav nového

Editovat/smazat/topovat »

Team Losi Racing 22SCT 3.0 - stav nového

Cena:9 999 Kč
Datum vložení:19.07.2018 16:10
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jarda Brůžek
Telefon:603324063

Odpovědět na inzerát »

Prodám špičkový závodní rc model TLR 22SCT 3.0 ve stavu nového,jetý jen 3x chvilku před barákem na asfaltu. Auto prodám včetně střídavého comba 4000KV,jede jak drak,na moje ruce až moc. K autu je i nové servo 15kg,přidám při prodeji. Auto je bez vysílačky,bez kol (pouze disky) a bez baterie. Jedná se asi o nejlepší auto pro závody SCT,opravdová špička pro profesionály. Nemám na to čas a je škoda,aby to zahálelo,když to ve správných rukou bude vyhrávat závody. Ideálně osobně Praha a okolí.

Galerie k inzerátu - Team Losi Racing 22SCT 3.0 - stav nového

Odpovědět na inzerát Team Losi Racing 22SCT 3.0 - stav nového

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK