Tarot octocopter

Editovat/smazat/topovat »

Tarot octocopter

Cena:75 900 Kč
Datum vložení:13.06.2015 09:17
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Richad Šimek
Telefon:+420776607427

Odpovědět na inzerát »

Prodám plně sestavený octocopter Tarot 1000 s gimbalem (stabilizovaný držák) pro zrcadlovky. Je plně sestavený, zalítaný (má za sebou přes 30 vzletů). Nikdy nehavaroval. Let je velmi stabilní, hodí se pro letecké foto či video. Unese až 3 kg. Samotná váha copteru je cca 5,5 kg (i s gimbalem, bez akumulátoru). Copter ovládá řídící jednotka DJI Wookong M. Technické parametry: RÁM: Tarot 1000 - průměr 102 cm REGULÁTORY: ZTW Spider 40A s firmwarem SimonK MOTORY: Tarot 320KV 4114 VRTULE: karbonové typu 1555 ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA: DJI Wookong M GIMBAL: Tarot 3-axis Gimbal s řídící jednotkou ZYX plus přidám: - baterii 8000 mAh (12 min letu bez zátěže, cca 8,5 min s gimbalem a fotoaparátem) - nabito cca 20 cyklů - po domluvě za příplatek možno i s 16 000 mAh baterií Bez RC soupravy, tu musíte mít vlastní, po domluvě můžu zprovoznit s Vaší soupravou nebo pro váš zakoupit novou. Ve Zlíně možno ukázat za letu. Možno prodat bez gimbalu nebo řídící jednotky. V případě jakýchkoli dotazů volejte.

Galerie k inzerátu - Tarot octocopter

Odpovědět na inzerát Tarot octocopter

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK