Tamiya XV-01 + kompletní set

Editovat/smazat/topovat »

Tamiya XV-01 + kompletní set

Cena:15 000 Kč
Datum vložení:31.07.2018 10:35
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Nosálek
Telefon:722649223

Odpovědět na inzerát »

Prodám rc rally podvozek Tamiya XV-01. Ve výborném stavu. Tento podvozek je určen na rally, drifty a rychlé jízdy. Patří do kategorie on-road tudíž na silnici nebo po rovnějším terénu i trávě. Podvozek obsahuje: nový hpi motor 20t, servo goteck, regulátor dynamite tazer 15t a víš, baterii lrp outlaw edition 8000 mAh 2s 7.6v lipo, nové olejové tlumiče, kovové unašeče, nové aktivní chlazení motoru větráček lrp. Dále prodávám čtyři sady kol na rally, drift, silnici a do tělocvičny + klíč. sadu přijímač a pistolový ovladač od firmy Absima s možností si nastavit jízdní vlastnosti auta. Nabíječku RAY TRONIC 50w s balancérem a náhradním káblem pro lipo baterie. Sadu použitelných olej. tlumičů, dva nepoužitelné motory, palety, dva spreje modrý a černý, náhr. servo, motorové konektory, náhr. plasty, pásky, sada drift. kol. Dvě kastle, obě ručně dělané s vysokou hodnotou.

Galerie k inzerátu - Tamiya XV-01 + kompletní set

Odpovědět na inzerát Tamiya XV-01 + kompletní set

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK