Tamiya TT-01E onroad/drift s CS

Editovat/smazat/topovat »

Tamiya TT-01E onroad/drift s CS

Cena:4 000 Kč
Datum vložení:11.07.2017 12:53
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Šťastný
Telefon:775211019

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC auto Tamiya tt01e 1:10. Pridám vše potřebné pro ježdění. Podvozek, přijímač, vysílač, motor, regulátor, baterie, dvě karoserie (BMW M3 DTM a Nissan), světelný modul(potkávací a brzdová světla, blinkry), 3 sady kol(2x drift,1x onroad) Auto je možné poskládat buď na On-road( úplně nová sada kol) nebo na drift-k autu přidám pevnou osu s CS(větší otáčky zadních kol oproti předním- dva rúzné převody CS) Skoro ke všemu mám fakturu, původní cena kompletu přes 10 000.

Galerie k inzerátu - Tamiya TT-01E onroad/drift s CS

Odpovědět na inzerát Tamiya TT-01E onroad/drift s CS

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK