stormer xmissile

Editovat/smazat/topovat »

stormer xmissile

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:19.03.2019 19:24
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel Keller
Telefon:721984292

Odpovědět na inzerát »

Prodám model RC auta stormer xmissile na náhradní díly (chybí pouze přední rameno kola) Kovové a plastové díly mohou být poškrábané, jinak je v pořádku. Je s veškerou elektronikou, která je též v pořádku a funkční. Jsou k němu tři druhy pružin: měkké, středně tvrdé a tvrdé. A dvě baterie (NiMH) jedna s kapacitou 1800 mAh a jedna s kapacitou 5000 mAh. Navíc je jeden úchyt na baterii, závlačky na karoserii a karoserie jeep s led osvětlením.

Galerie k inzerátu - stormer xmissile

Odpovědět na inzerát stormer xmissile

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK