Stavebnice RC ponorka NEGER MARDER 1/9

Editovat/smazat/topovat »

Stavebnice RC ponorka NEGER MARDER 1/9

Cena:3 800 Kč
Datum vložení:28.08.2015 22:44
Okres:Vsetín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Oto Gerža
Telefon:737415889

Odpovědět na inzerát »

Prodám stavebnici Německé RC mini ponorky NEGER a MARDER. Ze stavebnice lze vyrobit oba typy těchto miniponorek. Délka modelu je NEGER 89 cm a nebo MARDER 98 cm. Průměr trupu 63 mm. Jsou zde výlisky trupu, plexisklové kopule, leptané kormidla a detaily z mosazného plechu, návod + pilot. Jde o dvě části ponorek které byly zhotoveny z německých torpéd G7 v němž jednom seděl pilot a druhé bylo ostré výbušné. Model je vhodný pro začáteční modeláře i pokričilé, je vhodný jak na dynamické tak i statické ponořování.Já jsem se rozhodl si postavit tento model kde obě torpéda budou řízena jednou vysílačkou a to ostré bude výbušné. Model jsem navrhl ve více kusech takže mám prostě doma pár navíc. Je to úplně nové a já jsem Autorem.

Galerie k inzerátu - Stavebnice RC ponorka NEGER MARDER 1/9

Odpovědět na inzerát Stavebnice RC ponorka NEGER MARDER 1/9

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK