Sportovní dron XK 251 RTF (vichřice)

Editovat/smazat/topovat »

Sportovní dron XK 251 RTF (vichřice)

Cena:3 790 Kč
Datum vložení:27.02.2017 11:01
Kontaktní údaje: 
Jméno:JiRKA
Telefon:777625032

Odpovědět na inzerát »

Dron staci vybalit a je pripraven k letu zadne skladani a pajeni a programovani Dosahuje až 75 km/h Ramena k motorům jsou z karbonu. Se střídavým motorem: Poskytuje silný výkon na Kvadrokoptéra. High-rychlost letu může dosáhnout 21m / s. Ovládání 2,4 GHz systém: Zajišťuje silnější výkon proti rušení a silný signál. 6 os gyroskop: Silná stabilita, větší odolnost proti větru, lépe se ovládají. 3D efekt přechodu: Professional vychladnout a vynikající letové akce . LED světly: dělá to více oslnit krásné a barevné noční osvětlení. lze namontovat kameru (není součástí balení) s X7 převodníku Specifikace: frekvence: 2.4G Channel: 4CH Gyro: Vestavěný 6 Axis gyroskop Flying čas: asi 12 minut Doba nabíjení: 60 - 80 minut ovládání Vzdálenost: cca 300m Motor: střídavý motor helikoptéra baterie: 7.4V 950mA Li-Ion baterie vysílače baterie: 6 x 1,5 V AA baterie (není součástí balení) Velikost produktu: 17,7 x 17,7 x 8,3 cm Funkce: nahoru / dolů, vpřed / vzad, odbočte vlevo / vpravo 3D Stunt, točení, s LED světlem Poznámky: letoun zadní světlo je náhodná: červená nebo bílá. noha stolice je náhodná.

Galerie k inzerátu - Sportovní dron XK 251 RTF (vichřice)

Odpovědět na inzerát Sportovní dron XK 251 RTF (vichřice)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK