Sport Cub S mód 1

Editovat/smazat/topovat »

Sport Cub S mód 1

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:18.02.2018 17:11
Okres:Chrudim
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Vajmar
Telefon:721102459

Odpovědět na inzerát »

Prodám rc set Sport Cub S 616 mm. Vše potřebné k letu je součástí balení: - model - 3 x akumulátor - nabíječ - vysílač (mód 1) - navíc náhradní vrtule Model kupován 9/2017, stále v záruce. Léta bez jediného problému. Vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Přijímač má tříossé gyro s možností přepínání letových režimů (začátečník, pokročilý, profi). Dále tlačítko panika, při jehož zmáčknutí se model srovná do vodorovného letu.

Galerie k inzerátu - Sport Cub S mód 1

Odpovědět na inzerát Sport Cub S mód 1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK