Spektrum přijímač DSM2/DSMX 12CH s telemetrií NOVÝ

Editovat/smazat/topovat »

Spektrum přijímač DSM2/DSMX 12CH s telemetrií NOVÝ

Cena:4 130 Kč
Datum vložení:22.07.2019 22:13
Okres:Břeclav
Kontaktní údaje: 
Jméno:Daniel Zvalo
Telefon:+421905 271 884

Odpovědět na inzerát »

RC přijímač Spektrum AR12310T s telemetrií a plným dosahem. Vyvedené konektory pro telemetrické čidla otáček, napětí a teploty, konektor X-Bus pro další telemetrická čidla. Vhodný pro obří modely letadel, větroňů a vrtulníky. Součástí jsou tři doplňkové přijímače a konektory EC3. Pro maximální spolehlivost je RC přijímač Spektrum AR12310T vybaven 2 nezávislými napájecími vstupy. Přijímač odebírá energii z té baterie, na které je vyšší napětí. Gumové silentbloky umožní pružné, pevné a rychlé uložení přijímače v modelu. Podpora rámcové rychlosti 11 a 22 ms.

Galerie k inzerátu - Spektrum přijímač DSM2/DSMX 12CH s telemetrií NOVÝ

Odpovědět na inzerát Spektrum přijímač DSM2/DSMX 12CH s telemetrií NOVÝ

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK