SKYSURFER kvalitní set pro začátečníka

Editovat/smazat/topovat »

SKYSURFER kvalitní set pro začátečníka

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:22.10.2017 11:33
Kontaktní údaje: 
Jméno:Radek Jirges
Telefon:723869444

Odpovědět na inzerát »

Prodám set osazeného modelu SKYSURFER s novou Li-pol baterií a počítačového rádia Hitec Flash 5. To je proti komerčním setům obrovská výhoda, i přes absenci 2,4GHz, jelikož umožňuje digitální nastavení mixů, maximálních výchylek serv/otáček motoru, exponenciál a další, což výrazným způsobem zpříjemní ovládání letadla a urychlí učení začátečníka. Letadlo jsem kupoval použité a je to na něm poznat, kabina byla lepená a je lehce pokroucená, ale díky koncepci motor vzadu to nemá žádný vliv na letový projev. I proto je tento model ideální pro začátečníka, jelikož náraz náraz na čumák nezmění geometrii, takže stačí slepit a létá se dál. Při osobním předání mohu předvést, případně při zaslání zálohy na poštovné pošlu na dobírku. Rychlé jednání sleva.

Galerie k inzerátu - SKYSURFER kvalitní set pro začátečníka

Odpovědět na inzerát SKYSURFER kvalitní set pro začátečníka

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK