Short Course 2x HPI Blitz + náhradní díly

Editovat/smazat/topovat »

Short Course 2x HPI Blitz + náhradní díly

Cena:8 000 Kč
Datum vložení:24.02.2015 21:09
Okres:Jihlava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Jandeska
Telefon:606125789

Odpovědět na inzerát »

Prodám dva použité závodní RC modely Short Course HPI Blitz s osazenou střídavou elektronikou. Jeden model obsahuje Motor Turnigy TrackStar (EZ-RUN) 3650 9T 4370kV a Střídavý regulátor TURNIGY EZ-RUN 60A V2 (dodavám s programovací kartou pro regulátor) v druhém modelu je 17t senzoroví střídaví motor. Dodám 3 karosérie v horším stavu (viz foto) Oba modely jsou plně jízdy schopné. (bez vysílače) Cena celého setu je 8 000 Kč (při rychlém jednání je možná sleva)

Galerie k inzerátu - Short Course 2x HPI Blitz + náhradní díly

Odpovědět na inzerát Short Course 2x HPI Blitz + náhradní díly

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK