Sbírka letadel

Editovat/smazat/topovat »

Sbírka letadel

Cena:9 000 Kč
Datum vložení:29.06.2016 17:28
Okres:Tachov
Kontaktní údaje: 
Jméno:David Morgenstein
Telefon:605204051

Odpovědět na inzerát »

Rozprodám pozůstatky mé sbírky letadel a jednoho vrtulníku. Dále pak nabíječky, náhradní díly, baterie, kabely, kontakty, serva, a mnoho mnoho dalšího. Vysílačku Spektrum DX7 + několik přijímačů. YAK 55 ve verzi Bruckman je funkční, EPP 1.8m potřebuje lehce opravit jinak také létá. EPP 1.2m je plně funkční. Dále pak SUPER ZOOM, který už je na tom hůře ale nádivka tam je. Vrtulníku chybí regulátor, 10g servo a baterka. Ten létá 3D + vysílačka. Jako komplet prodám za uvedenou cenu. Po jednotlivých kusech je to také možné. Osobní prohlídka samozřejmostí. Prodávám vše co je na fotkách a ještě mnohem více.

Galerie k inzerátu - Sbírka letadel

Odpovědět na inzerát Sbírka letadel

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK