Savage 4.6 hpi

Editovat/smazat/topovat »

Savage 4.6 hpi

Savage 4.6 hpi
Cena:4 500 Kč
Datum vložení:13.04.2016 17:00
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:David steffan
Telefon:774826627

Odpovědět na inzerát »

Prodám kompletně postaveného Savage 4.6 ccm. Byl koupen nový motor, dřívé to byla 3.5 ccm. Dávám k tomu ovladač s možnosti rozšíření na serva. Žhavičku na svíčku, dobýjecí baterie v hodnotě 1200, benzín a různé další věci. Lépe Vám to popíši po telefonu. S autem Vás naučím. Je potřebova nastavit spojku - jediná vada jinak je vše 100% funkční. Zaručuji. Foto dodám večer Prosím volat nebo sms. S cenou nehodlám smlouvat jen nový motor mě stál 4000,- Prodávám z důvodu nepoužívání. Možná najdu ještě zarůční list.

Odpovědět na inzerát Savage 4.6 hpi

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK