Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma.

Editovat/smazat/topovat »

Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma.

Cena:149 Kč
Datum vložení:04.12.2018 20:29
Kontaktní údaje: 
Jméno:Automotochema
Telefon:704176651

Odpovědět na inzerát »

Modelářská lepící sada je ideálním dárkem pro modeláře a kutila. Cena je 149 kč, poštovné při platbě předem na účet 89 kč. K dispozici máme více sad. LOCTITE® 401 - 20 gr. - vteřinové lepidlo určené pro lepení obtížně lepitelných materiálů, které vyžadují rovnoměrné zatížení a velkou pevnost v tahu nebo smyku. Poskytuje rychlé lepení na širokou škálu materiálů včetně kovů, plastů a elastomerů. Je vhodné pro lepení porézních materiálů, jako je dřevo, papír, kůže a textilie. Oboustranná lepicí páska vám umožní velmi elegantně spojit dva materiály, aniž by to na výsledném balení bylo vidět. Snadno odolá prachu i vodě, práce s ní je jednoduchá a bezpečná. Oboustranná lepicí páska je velmi pevná a může zcela nahradit i některé mechanické spoje. Dobře přilne ke všem povrchům. Krepovou lepící a zakrývací pásku používají profesionálové i zruční kutilové. Speciální typ lepidla zaručuje vynikající přilnavost a umožňuje snadné odstranění bez zanechání stop. Za 149 kč dostanete všechno, co vidíte na fotografiích.

Galerie k inzerátu - Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma.

Odpovědět na inzerát Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK