Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma

Editovat/smazat/topovat »

Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma

Cena:89 Kč
Datum vložení:11.11.2017 10:31
Kontaktní údaje: 
Jméno:Anngelina70
Telefon:704176651

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den. Dovolíme si vám nabídnout sadu kyanoakrylátového lepidla, oboustranné lepící pásky 50 mm x 10 metrů a lepící krepové pásky 29 mm x 25 metrů za 89 kč. Sada je určena pro modeláře, ale dokážete s ní provést rozličné opravy v domácnosti. Najde využití v každé dílně. . Loctite 401 (IDH: 149335) je určeno pro lepení obtížně lepitelných materiálů, které vyžadují rovnoměrné zatížení a velkou pevnost v tahu a ve smyku. Vteřinové lepidlo lepí v tenké spáře během několika sekund, přitom se lepená spára vyznačuje dokonalým vzhledem. Loctite 401 umožňuje rychlé lepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů a elastomerů. Je přednostně určen pro lepení porézních a savých materiálů jako je dřevo, papír, kůže a tkaniny. Je použitelný jako lepidlo na kůži, na korek, na papír i na tkaninu. Dovede během několika sekund za běžné atmosférické vlhkosti slepit různé kovy, ocel, plasty, neopren, fenol, pryž, ABS, polykarbonát, elastomery. Ideálně osobní předání Plzeň, popřípadě dobírkou, která se vyplatí při odběru více sad. Dobírkové poštovné je 119 kč. Za 89 kč kupujete všechno co vidíte na fotografiích. Díky za zájem.

Galerie k inzerátu - Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma

Odpovědět na inzerát Sada pro lepení a opravy v modelářství i doma

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK