Riser100

Editovat/smazat/topovat »

Riser100

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:19.04.2018 17:29
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Fišar
Telefon:000000000

Odpovědět na inzerát »

Prodám postavenou stavebnici Riser100 upravenou pro elektromotor foxy. Rozpětí 2,5m. Ovládaná pouze ocasní část. Možnost po úpravách zapojit i brzdičky. Větroň je lítaný a v dobrém stavu. Lze osadit motorem C3007 nebo C2820-950. Oba motory vyzkoušeny, motorová přepážka stejná pro oba motory. K letadlu přidám ještě druhá prodloužená křídla i s křidélky a náhradní trup, který byl lítán pomocí gumicuku a nemá motorovou přepážku. Větroń vhodný pro začátečníky. Větroň je osazen pouze 2 servy pro ovládání ocasních ploch.

Galerie k inzerátu - Riser100

Odpovědět na inzerát Riser100

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK