Řídící jednotka CC3D Revolution

Editovat/smazat/topovat »

Řídící jednotka CC3D Revolution

Cena:900 Kč
Datum vložení:07.07.2016 09:33
Okres:Liberec
Kontaktní údaje: 
Jméno:Matyáš Zrnovský
Telefon:737056489

Odpovědět na inzerát »

Prodám 32bitovou řídící jednotku pro multirotory i letouny CC3D Revo vybavenou kompletní suitou čidel- gyro, barometrický výškoměr, kompas, akcelerometr, možnost připojit GPS. Volba softwaru- TauLabs, dRonin, Raceflight (verze Cleanflight) a Librepilot, funkce návrat domů, position hold, podpora telemetrie, OSD s pomocí minimOSD. Zabudované 433MHz rádio s podporou OpenLRS a OPLink ovládání a telemetrie. Cena včetně poslání na dobírku kurýrem DPD, prosím pište maily.

Galerie k inzerátu - Řídící jednotka CC3D Revolution

Odpovědět na inzerát Řídící jednotka CC3D Revolution

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK