REELY STADIUM BUGGY 1:8

Editovat/smazat/topovat »

REELY STADIUM BUGGY 1:8

REELY STADIUM BUGGY 1:8
Cena:3 500 Kč
Datum vložení:27.02.2015 13:57
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš Přibík
Telefon:722200979

Odpovědět na inzerát »

Prodám toto RC auto. Na auto jsem poslední dobou neměl vůbec čas a chybí bohužel pár věcí. Motoru chybí spojkové ložisko. Jinak spojka i ten válec s ozubeným kolem je.Dále chybí hadičky k motoru. Na přední nápravě je použité velmi výkonné servo. K ovldáání slouží Acoms Technisport 5, který je proporcionální a funguje skvěle. Auto má přetrhlou jednu pneu, který je však ne zrovna skvělým způsobem opravena, ale v pohodě vydržela. Auto odjelo jen 2 litry nitra. V motoru je žhavící svíčka s titanovým žhavítkem. K autu přidám ještě žhavič a eletrický startér bohužel bez té kovové tyčky na startování :D. Vzhledem k "poškození" a tomu zda-li vůbec bude mít někdo zájem nebudu se tu trápit s podrobnými fotkami a výpisem všech komponent. Kdo bude mít alespoň nějaký zájem, ať napíše na uvedený email.

Odpovědět na inzerát REELY STADIUM BUGGY 1:8

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK