RC zvukový modul ESS DUAL Speaker

Editovat/smazat/topovat »

RC zvukový modul ESS DUAL Speaker

Cena:2 200 Kč
Datum vložení:14.05.2018 19:50
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji zvukový modul pro RC modely, tento modul se vyznačuje vysokou kvalitou a realností nastaveného zvuku pro RC model, pomocí originální aplikace si můžete vybírat z více než 50 přednastavených zvuků a nebo si nahrát zvuk vlastní a uložit do modulu. Modul obsahuje originální držáky pro montáž na modely Axial SCX10, SCX10 II, TRAXXAS TRX-4, Axial Wraith. Lze samozřejmě použít na jakýkoli jiný model OFF-ROAD nebo ON-ROAD, lod nebo kamion. Modul lze nastavit a ovládat přes volný kanál,je chráněn proti zkratu,přetížení a má také tepelnou ochrannu. Podporuje DNS / DCR pro reprodukci skutečného zvuku motoru. Rozměr modulu viz přiložené foto. Napájecí napětí 5-26V Impendace 4 Ohms Výkon reproduktorů 5W Výstupní výkon 4 Ohms 20W / 3S (12V) Balení obsahuje: RC zvukový modul ESS DUAL Plus 4x držák pro modely Axial a TRAXXAS 1x S-link 1x Y-line USB konektor pro připojení k pc napájecí kabel T-plug 3M lepící páska montážní sada Aktuální do smazání, v originálním balení, možno po dohodě odeslat.

Galerie k inzerátu - RC zvukový modul ESS DUAL Speaker

Odpovědět na inzerát RC zvukový modul ESS DUAL Speaker

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK