RC spínač 5A

Editovat/smazat/topovat »

RC spínač 5A

Cena:200 Kč
Datum vložení:10.11.2017 20:39
Kontaktní údaje: 
Jméno:RC blik
Telefon:608852921

Odpovědět na inzerát »

RC spínač 5A Nabízím RC spínač malých rozměrů, kterým můžete trvale spínat až 5A (spičkově až 10A). Parametry: Rozměry: 33x17x10 mm Hmotnost 6g (včetně kabelů) Napájení 3,7 V - 20 V Zatěžovací proud spínače: 5 A (špičkově 10A) Napětí spínače: 0-30 V Vstup je od výstupu galvanicky oddělen a tím je určen i pro spínání zapalování benzínových motorů, případně zařízení, která by mohla při galvanickém spojení s palubní sítí RC modelu produkovat rušivé špičky do celé RC soustavy. Více informací poskytnu na telefonu nebo e-mailu. Možnost odběru více kusů.

Galerie k inzerátu - RC spínač 5A

Odpovědět na inzerát RC spínač 5A

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK