RC souprava Walkera

Editovat/smazat/topovat »

RC souprava Walkera

Cena:2 999 Kč
Datum vložení:08.09.2016 22:08
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Libor Kubín
Telefon:777633290

Odpovědět na inzerát »

Prodám vysílač Walkera Devo F7, má zabudovaný FPV příjímač a displej slouží jako FPV obrazovka, používaný minimálně. Je vylepšený o extérní anténu takže delší dosah video signálu než má originál. Cena 2999,- Kč. Zdarma přidám vysílač, baterku a držák na externí monitor. Nejraději osobní předání, jinak na dobírku za cca 100,- Kč. Specifkace DEVO F7 je sedmikanálový vysílač určený k dálkovému ovládání modelů s přímým zobrazením videa z modelu. Pracuje v pásmu 2.4GHz a díky systému přenosu DSSS (Direct Sequence Spread Spectrum) se vyznačuje velkou odolností proti rušení. Příjem obrazu v reálném čase probíhá v pásmu 5.8GHz. Párování vysílače s přijímačem probíhá automaticky včetně přiřazení ID, případně ručně podle nastavení uživatele. Vysílač je moderní konstrukce s nastavením pomocí LCD displeje a je vhodný jak pro vrtulníky, tak i pro letadla a kluzáky. Nastavení je možné kopírovat mezi vysílači pomocí bezdrátového přenosu. Firmware vysílače lze aktualizovat přes USB rozhraní. Vysílač je vybaven telemetrií - přímo na displeji můžete sledovat výstup ze senzorů (rychlost otáček, napětí baterie, teplotu motoru nebo data GPS). Pracovní pásmo 2.4 GHz, DSSS technologie přiřazení pracovní frekvence, automatické nebo manuální párování s přijímačem a přiřazení ID Přenos obrazu 5.8 GHz v reálném čase (video vysílač není součástí) Aktualizace firmware prostřednictvím USB rozhraní Nastavitelný výkon umožňuje minimalizovat potencionální vlivy rádiového vysílání na osobu pilota i na životní prostředí Jednoduchý bezdrátový přenos nastavení mezi vysílači zjednodušuje proces tréninku Paměť až na 15 modelů Snadné nastavení citlivosti gyra usnadňuje řízení vrtulníků 7 bodová křivka plynu Velký 3.5" LCD displej s dobře čitelnými symboly usnadňuje obsluhu i nastavení Design vysílače je navržený se zvláštním ohledem na pohodovou manipulaci Nastavitelná délka i tuhost pružin ovládacích pák Snadná změna mezi módy 1, 2, 3, 4 Vysílač DEVO F7 je vhodný jak pro modely vrtulníků (kde umožňuje využívat až 3 nezávislé letové módy), tak pro modely letadel, včetně náročných 3D akrobatických modelů Telemetrie - sledování výstupu ze senzorů na displeji vysílače (rychlost otáček, napětí baterie, teplota motoru, data GPS)

Galerie k inzerátu - RC souprava Walkera

Odpovědět na inzerát RC souprava Walkera

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.



Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK