RC souprava + Swift II

Editovat/smazat/topovat »

RC souprava + Swift II

Cena:3 500 Kč
Datum vložení:17.03.2018 00:12
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ctibor Hurda
Telefon:733168630

Odpovědět na inzerát »

Prodam vysílač Turnigy t9x vc prijimace a baterie. Pridam take sezonu létané křídlo, které je plně osazeno elektronikou a vyztuženo třemi uhlíkovými pásy. Stačí přidat baterii 3s 1,3A - Doba klidného létání je cca 20 minut. Křídlo je téměř nerozbitelné, vhodné pro začínající piloty, nebo zkušenější letce, kteří si chtějí jen tak zablbnout. Motor - Turnigy D2822/14 1450KV Střídavý regulátor s BEC - Turnigy 18A Serva 2x Turnigy TG9e Přijímač Turnigy (flysky) 9X8Cv2 Vrtule 2x APC 8x4 na gumičkovém unašeči. Přidám další 4 serva, sadu gumiček pro unašeč, pevný unašeč a další drobné příslušenství jako jsou pásky serva, sklolaminátová páska, atd.. V případě koupě nového křídla z EPP (500-1000kč) stačí vyloupnout komponenty a osadit je do nového křídla.

Galerie k inzerátu - RC souprava + Swift II

Odpovědět na inzerát RC souprava + Swift II

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK