RC souprava Modelcraft GT3.2 3-kanálová 2,4 GHz

Editovat/smazat/topovat »

RC souprava Modelcraft GT3.2 3-kanálová 2,4 GHz

Cena:1 100 Kč
Datum vložení:13.12.2016 17:25
Kontaktní údaje: 
Jméno:Electro24.cz
Telefon:607579127

Odpovědět na inzerát »

• S DOKLADEM A ZÁRUKOU! • Mnohokrát osvědčená GT3 byla ještě vylepšena. Modře podsvícený displej o velikosti 39 x 72 mm přehledně informuje o funkcích, možnostech nastavení, a také o aktuálním napětí. GT-3.2 se vyznačuje o něco lepší a přehlednější nabídkou menu. Easy-Way-Key vás provede snadno a rychle všemi položkami menu. Pro příjemnější řízení byl volant posunut. Navíc ovládací trimry usnadňují své nastavování, aniž by byl uživatel nucen odvrátit pohled od řízeného modelu. Novinkou je také 3-kanálový přijímací modul odolný proti stříkající vodě, navíc s funkcí Fail-Safe. Charakteristika výrobku: - Modře podsvícený displej - Integrovaná funkce Fail-Safe - Intuitivní menu - Přenos v rozprostřeném spektru (FHSS) Další parametry: - Intuitivní menu s prvkem Easy-Way-Key - Přenos v rozprostřeném spektru (FHSS) - Elegantní ergonomický design - Paměť pro jména modelů - Integrovaná funkce Fail-Safe - Přepólování serva - Nastavení koncového bodu - Funkce Dual Rate - Exponenciální funkce - Nastavitelný systém ABS - Digitální kolébková páka - Pogumovaný volant s designovým diskem - Vestavěná anténa - Indikace vybití baterie - Malý, lehký přijímač Technické údaje: - Rozměry (D x Š x V): 154 x 127 x 270 mm - Zásuvný systém: JR/Futaba - Kanály (počet): 3 - HF modulace: FHSS - Frekvence: 2.4 GHz - Počet pamětí modelu: 10 - Pulsní modulace: PPM - Hmotnost (hodnota): 395 g Obsah balení: - RC souprava GT-3.2 - Přijímač Stav: Na displeji je ochranná fólie.

Galerie k inzerátu - RC souprava Modelcraft GT3.2 3-kanálová 2,4 GHz

Odpovědět na inzerát RC souprava Modelcraft GT3.2 3-kanálová 2,4 GHz

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK