RC osvětlení

Editovat/smazat/topovat »

RC osvětlení

Cena:0 Kč
Datum vložení:12.05.2016 12:04
Kontaktní údaje: 
Jméno:Luděk Melichar
Telefon:728 852 921

Odpovědět na inzerát »

Nabízím výrobu RC osvětlení a RC spínačů pro všechny typy modelů (auta, letadla, drony, železnici, atd...). Osvětlení - nabízím už hotové moduly, které můžete vidět na mých stránkách nebo výrobu osvětlení přímo na Vaše přání. Ceny od 300,-Kč (300,-Kč za základní moduly) RC spínače - od 200,-Kč - 2,5A/50V a výše... Při odběru více kusů množstevní slevy. Při koupi nad 2000,-Kč pošta zdarma. Pro více informací a odkaz na webové stránky mě kontaktujte na email.

Galerie k inzerátu - RC osvětlení

Odpovědět na inzerát RC osvětlení

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK