Rc MODEL LODĚ

Editovat/smazat/topovat »

Rc MODEL LODĚ

Cena:4 500 Kč
Datum vložení:19.04.2016 18:54
Kontaktní údaje: 
Jméno:Aleš Pelzer
Telefon:607200880

Odpovědět na inzerát »

Trup člunu je vyroben z tvrdého a dobře vytvarovaného plastu,který vám umožní proplouvat neuvěřitelnou lehkostí. Paluba je ozdobena řadou doplnˇků (včetně LED diod). Hlavní reflektor bílé světlo, zelené a červené světlo na bocích a uvnitř kabiny lehké osvětlení. Lod´ je kompletně osazena elektronikou jen baterie není součástí balení. Elektronika: Motor-TRAXXAS Stinger 540 20T Regulátor-Nautica (voděodolný) Servo-Monza micro RC souprava-rcm Pelikán 4kanálová Špičková elektronika!! Max.rychlost: cca 20-25 km-h Délka lodě 500mm Plus baterie ZDARMA!

Galerie k inzerátu - Rc MODEL LODĚ

Odpovědět na inzerát Rc MODEL LODĚ

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK