RC MODEL FASTTRAC 4, 1: 10, 4WD,BRUSHLESS, 65 km/h

Editovat/smazat/topovat »

RC MODEL FASTTRAC 4, 1: 10, 4WD,BRUSHLESS, 65 km/h

Cena:5 500 Kč
Datum vložení:10.10.2019 11:27
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Šimandl
Telefon:723268147

Odpovědět na inzerát »

Model je vybaven střídavým motorem, servem řízení,stálým pohonem všech 4 kol a přijímačem 2.4 GHz (kompletně osazen).V pneu jsou nové středně měkké pěnové výplně,vpředu vyrobena na zakázku kovová výztuha pro zavěšení tlumičů a nerezový díl, který drží servosaver a kotvení stabilizátoru.Oba diferenciály byly upraveny tak,aby nemohlo dojít k přeskočení ozubení při prudkém rozjezdu nebo brždění.Před cca 2 týdny zakoupena nová karoserie,nyní vyměněny zadní unašeče, přední poloosy s unašeči, kompletně na všech kolech nová ložiska, kapalinové přední tlumiče a šestihranné přenosy na kolo. 6 hr.unašeče přidám z nerezu a z oceli. Vše mohu doložit fakturami.K autu je samozřejmě i vysílač 2.4Ghz a 2 baterie Li-Pol 2S hardcase ve výborné kondici včetně nabíječky.Přidám několik nových náhradních dílů a nabíječku s balancerem pro 2 a 3 článek Li-Pol. Rychlost jízdy 60-70 km/h dle povrchu. Na dobírku po předchozí úhradě poštovného 200 Kč.

Galerie k inzerátu - RC MODEL FASTTRAC 4, 1: 10, 4WD,BRUSHLESS, 65 km/h

Odpovědět na inzerát RC MODEL FASTTRAC 4, 1: 10, 4WD,BRUSHLESS, 65 km/h

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK