RC letadlo Decathlon TW 765-1 3CH 2.4GHz RTF

Editovat/smazat/topovat »

RC letadlo Decathlon TW 765-1 3CH 2.4GHz RTF

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:10.11.2017 11:08
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Milada Kopřivová
Telefon:725 511 216

Odpovědět na inzerát »

Jednou použité RC letadlo Decathlon TW 765-1 (úplně nové) je díky své velikosti, manévrovatelnosti a dobré odolnosti proti větru ideální volbou i pro začínající modeláře. Díky geometrii trupu a použití odolné a lehké pěny EPO pokryté materiálem ABS je Decathlon snadno ovladatelný i ještě nezkušenými piloty. Díky výkonnému stejnosměrnému motoru a vhodně zvolenému regulátoru otáček letadlo rychle reaguje na povely a odolá i větrnému počasí. Díky 3-CH RC soupravě můžete jednoduše ovládat výšku a směr. Předám původní účet, stále v záruční době. Letadlo je jak nové, pouze 1x použité. Původní cena 2 400 ,- Kč.

Galerie k inzerátu - RC letadlo Decathlon TW 765-1 3CH 2.4GHz RTF

Odpovědět na inzerát RC letadlo Decathlon TW 765-1 3CH 2.4GHz RTF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK