RC JEEP WRANGLER

Editovat/smazat/topovat »

RC JEEP WRANGLER

RC JEEP WRANGLER
Cena:15 000 Kč
Datum vložení:30.01.2018 16:25
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Dočekal
Telefon:605364564

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC JEEP WRANGLER 1:8 (traction hobby) od vyrobce ASIATEES. Vynikající stav a skvělé jízdní vlastnosti v terénu. Karbonový rám. Všechny součástky jsou kovové z kvalitních materiálů. Perfektní vodě-odolná elektronika. Nabarvená, lexanová karoserie vojenského stylu s čirou střechou, která je uchycena k šasi suchým zipem. Doporučuji se podívat na YOUTUBE. (TRACTION HOBBY 1:8). K autíčku přidám tuningovou baterii ABISMA LIPO 7.4V/5000mAH, se kterou se doba jízdy vyšplahala až na 1.5 hodiny. CENA: 15000kč (rozumné dohodě se nebráním). Prodávám z rodinných důvodů.

Odpovědět na inzerát RC JEEP WRANGLER

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK