RC German Tiger 1/24 - infra střely

Editovat/smazat/topovat »

RC German Tiger 1/24 - infra střely

Cena:460 Kč
Datum vložení:04.12.2019 14:35
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jarmila Kalistová
Telefon:604206016

Odpovědět na inzerát »

Střední tank délky 27 cm s infra bojovým systémem. Lze bezpečně bojovat proti tanku Abrams 1/24 s IR střelbou. Tento tank lze ovládat na dálku ve směrech: dopředu, dozadu, otáčení vpravo, otáčení vlevo. Věž se otáčí o 300° pro přesné zaměření nepřítele, ať už je kdekoli. Tank má zvukové efekty, takže se budete cítit jako opravdový operátor tanku! Model má také funkci automatického vypnutí - jestliže po dobu 4 minut nedostane tank žádný povel z vysílačky, automaticky se vypne. Vestavěná dema ukazují bojové schopnosti tanku - speciální tlačítko DEMO umožňuje spustit jeden z nahraných programů. Nabízím 1 kus za 460 Kč nebo 2 kusy za 800 Kč.

Galerie k inzerátu - RC German Tiger 1/24 - infra střely

Odpovědět na inzerát RC German Tiger 1/24 - infra střely

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.