RC buggy Team Losi 1/18

Editovat/smazat/topovat »

RC buggy Team Losi 1/18

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:26.03.2016 19:51
Okres:Svitavy
Kontaktní údaje: 
Jméno:Roman Rouš
Telefon:604560078

Odpovědět na inzerát »

RC BUGGY S NÁHONEM ZADNÍ NÁPRAVY VELIKOSTI 1:18.PROTI ZAKLADNÍMU MODELU VYBAVENO ALU.NÁPRAVAMI,ALU.OLEJOVÝMI TLUMIČI,BRUSSHLES ÚPRAVA(STŘÍDAVÝ MOTOR 5200KV A REGULÁTOR)TUNING V HODNOTĚ 10000KČ,NĚKTERÉ DÍLY KAROSERIE JSOU NOVĚ VYROBENY(TĚŽKO SE SHÁNÍ A NEBO VŮBEC)JDE O KŘÍDLO,NÁRAZNÍK.STŘECHA.DÍLY VYROBENY PROFI A NĚKOLIK NA VÍC.SOUČÁSTÍ PRODEJE JE VYSÍLAČ S PŘÍJMAČEM 2,4Gh,1x Li Pol BATERIE,4x DOBÍJECÍ NIMH BATERIE DO VYSÍLAČE,SADY KOL,NAHRADNÍ DÍLY,PROGRAMOVACÍ KARTA MOTORU.ATD.VŠE VIZ FOTO RYCHLOST MODELU SE POHYBUJE KOLEM 50/H.MODEL MÁ UŽ NĚCO ZA SEBOU,ALE POKUD SE O NĚJ BUDE NĚKDO DÁL PEČLIVĚ STARAT,JEŠTĚ DLOUHO BUDE JEZDIT.UKÁŽU,PŘEDVEDU,VYSVĚTLÍM.PŘECHÁZÍM NA JINÝ TYP!!!

Galerie k inzerátu - RC buggy Team Losi 1/18

Odpovědět na inzerát RC buggy Team Losi 1/18

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK