RC auto - Springter(drift car)

Editovat/smazat/topovat »

RC auto - Springter(drift car)

Cena:1 600 Kč
Datum vložení:27.10.2013 17:39
Okres:Chrudim
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Hudec
Telefon:739 962 354

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC auto na driftování, dá se s ním jezdit i normálně při výměně pneumatik a upravení serva. Auto je ve skvělé kondici, jediná vada ulomila se mi špička antény od ovladače cca 10Cm kousek. Není to nic závažného na jízdu to nemá vliv, nová anténka do 100,- Auto bylo kupováno před 2 lety, původní cena 2299,-, s autem se jezdilo párkrát, kvůli nedostatku času. K auto přidávám i pár náhr. dílů, nabíječku a baterku 1800, vydrží jezdit 10-15minut.

Galerie k inzerátu - RC auto - Springter(drift car)

Odpovědět na inzerát RC auto - Springter(drift car)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK