RC auto IWAVER 02 mini Z + ND + 1 další auto

Editovat/smazat/topovat »

RC auto IWAVER 02 mini Z + ND + 1 další auto

Cena:1 250 Kč
Datum vložení:24.05.2018 08:22
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří
Telefon:720735207

Odpovědět na inzerát »

Prodám auto IWAVER 02M: 1x set MiniCooper červený s kuličkovými ložisky. Auto je jako nové ve 100% stavu (asi půl hodiny odzkoušené), vybalené jen kvůli osazení kuličkových ložisek + náhradní díly: 1x karoserie Mustang, 1x neonové podsvícen, 1x bateriový box, 3x servo motor, 2x gumy (pár), 1x osvětlení (přední+zádní), 1x led maják, ZDARMA přidám 1x set MiniCooper modrý. Tato sada je ježděná, při dnešním zkoušení se nevracela přední kolečka (servo se někdy vrátí, někdy ne), Snad si s tím někdo poradí. U druhého dálkového ovladače je odlomená poslední část teleskopické antény (nemá vliv na funkčnost, dá se kdyžtak vyměnit za jinou). Každé auto má jiný krystal, takže můžou jezdit obě naráz bez rušení.

Galerie k inzerátu - RC auto IWAVER 02 mini Z + ND + 1 další auto

Odpovědět na inzerát RC auto IWAVER 02 mini Z + ND + 1 další auto

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK