RayLine Spider R10

Editovat/smazat/topovat »

RayLine Spider R10

RayLine Spider R10
Cena:990 Kč
Datum vložení:18.04.2019 00:23
Kontaktní údaje: 
Jméno:Josef Stan
Telefon:731289743

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, prodám RayLine Spider R10. Létal tak 5x, je to nevhodný dárek. Rc kvadrokoptéra s HD kamerou a antivibračním držákem + možnost nosnosti externích kamer (např. GoPro) až 300 g. Bezkonkurenční výkon motorů v kategorii kvadrokoptér. Možné adrenalinové létání v režimu expert až 65km / hod. Vrtule jsou z téměř nezničitelného materiálu a to je velká výhoda při pádu na vrtule protože nedochází k vyražení hřídele z motoru. Je vhodý i pro úplného začátečníka a to díky přesnému ovládání a kvalitě pružných odolných plastů modelu. Osvětlení modelu je velmi dobré a model je dobře rozpoznatelný i za denního světla, létání v noci je samozřejmostí! Velký maximální dosah až 300 m je velmi důležitý parametr a to především pro bezpronlémové létání nad 100 m kde často konkurenční stroje úlet právě pro nedostatek dosahu. Kamera už nedrží- je třeba jen přilepit, nechci to doma sám bastlit. Orig. balení, 4x náhradní nové vrtule. Pro více info email.

Odpovědět na inzerát RayLine Spider R10

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK