Ranieri Voyager 22

Editovat/smazat/topovat »

Ranieri Voyager 22

Ranieri Voyager 22
Cena:116 500 Kč
Datum vložení:19.04.2018 12:16
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaromír Sivák
Telefon:455594100

Odpovědět na inzerát »

Poháněný 4-taktním 4-taktním Suzuki 150 hp pro dokonalou rovnováhu mezi výkonem a cenou plavby. Servis letos v létě a ne provozovat. Jděte kamkoliv a udělejte vše! Tato skvělá centrální konzola s kočárem v okolí je ideální pro ty, kteří chtějí vzít své plavby na další úroveň. Chová se hlouběji vodou a je ideální pro plavání a hraní, skvělý všestranný. Elegantní, stabilní a rychlá ... Luxusní styling ..... Sdílí všechny stejné vlastnosti jako Voyager 20, nicméně je schopna nést 9 osob. Snadno zvládne velice hrubou vodu a udržuje fantastickou stabilitu při všech rychlostech. Může mít 2 sluneční terasy (přední a zadní), které poskytují dostatečné posezení nebo lenošení pro ty líné dny.

Odpovědět na inzerát Ranieri Voyager 22

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK