Quadrocopter 450 ARF QC09

Editovat/smazat/topovat »

Quadrocopter 450 ARF QC09

Cena:2 000 Kč
Datum vložení:09.03.2018 18:22
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Kinc
Telefon:792225455

Odpovědět na inzerát »

Prodám Quadrocopter 450 ARF QC09, používána, krátce testovaná (Nevhodný dárek dovezení z Německa) !!POZOR!! Toto není hotový model!! V hodné pro modeláře, je nutné doplnit přijímač, vysílač a akumulátor. Osobní odběr v Brně zdarma, zaslaní jako balík 110kč. (nejsem modelář, na odborné dotazy neumím odpovědět) Vybavení: Sklopná ramena pro snadné přenášení Pro začátečníky i pro profesionály Elektronický stabilizátor Kvalitní bezkomutátorové motorky Vhodný i pro létání v noci Vlastnosti: Elektronická stabilizace letu Žádné nežádoucí otáčení vrtulníku kolem svislé osy Vysoká stabilita při nízké hmotnosti vrtulníku Dlouhá doba letu. Konstrukce: 4 vrtule (rotory) pro snadné ovládání, kvalitní stabilní rám z umělé hmoty, nízká hmotnost a vysoká odolnost, montážní otvory a prostor pro umístění dalších komponentů, držák akumulátorové baterie opatřený suchým zipem. Elektronika a motorky: Procesor Atmel Mega128 RISC a další procesory k ovládání motorků, senzory zrychlení a stabilizační senzory k vyrovnání vodorovné polohy, rozhraní RS232 pro připojení dalších komponentů a pro aktualizace Kvalitní stejnosměrné bezkomutátorové motorky.

Galerie k inzerátu - Quadrocopter 450 ARF QC09

Odpovědět na inzerát Quadrocopter 450 ARF QC09

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK