Prodám vrtulník BLADE mCX2 RTF, nový, nelétal.

Editovat/smazat/topovat »

Prodám vrtulník BLADE mCX2 RTF, nový, nelétal.

Cena:2 200 Kč
Datum vložení:23.07.2015 17:21
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Zuzana Stancová
Telefon:606265016

Odpovědět na inzerát »

Zcela nové nepoužívané balení obsahuje 4 – kanálový vysílač MLP4DSM v pásmu 2,4GHz, baterii LiPol 3,7V, 120mAh, LiPol nabíječ (+ baterie). Model má atraktivní barevnou svítící LED kapotáž. Osvětlení je možné volitelně rozlišit až na 3LED(EFLH2404). Dvourotová koncepce umožňuje velmi klidný stabilní let a to i v běžných místnostech. Technologie Spektrum DSM2 2, 4GHz osvobozuje od kontroly obsazenosti kanálů, navíc je vysoce odolná vůči elektromagnetickému rušení.

Galerie k inzerátu - Prodám vrtulník BLADE mCX2 RTF, nový, nelétal.

Odpovědět na inzerát Prodám vrtulník BLADE mCX2 RTF, nový, nelétal.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK