Prodám TBS Crossfire TX

Editovat/smazat/topovat »

Prodám TBS Crossfire TX

Cena:4 000 Kč
Datum vložení:30.08.2017 16:55
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel Izera
Telefon:604661094

Odpovědět na inzerát »

TBS CROSSFIRE je long range R/C systém postavený na nejnovějších RF technologiích, který je schopný zcela spolehlivé obousměrné komunikace a dosud nevídaného dosahu řízení.  Kompletní balení s JR adaptérem, anténou a propojovacími kabely k Futaba, Graupner, PWM pigtail a JST - XT30 kabel. S tímto příjímačem dosáhnete dosahu ovládání i telemetrie modelu přes 30 Km. Tedy nechcete-li riskovat ztrátu signálu svého modelu, toto je více než adekvátní řešení. Ještě v záruce. Zakoupeno před pár měsíci. Prakticky nevyužito. Aktuální cena v eshopech je 6 190 Kč, nechávám o třetinu levněji, tedy za 4 000.

Galerie k inzerátu - Prodám TBS Crossfire TX

Odpovědět na inzerát Prodám TBS Crossfire TX

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK